Hakkımızda

DBSystems müşterilerinin Telekom ve IT sistemlerinin tümüyle kurulumu ve yönetimini sağlayan bir sistem entegrasyon firmasıdır.

1995 yılında kurulmuş olan SAP Bilgi İşlem Sistemleri A.Ş. SAP AG‘nin ürün, servis ve eğitim hizmetlerini Türkiye‘de temsil etmek üzere kurulmuştur. Bugüne kadar Türkiye de 180 den fazla müşteri sayısında ulaşan SAP Bilgi İşlem A.Ş. kendi sektöründe Pazar lideri olmuş ve ciddi bir başarı elde etmiştir. Daha sonra Başarı Holding ile olan işbirliği ile Turovis şirketinin iştirakinde bulunmuştur. Turovis Avaya Integral urunlerinin tek yetkili temsilcisi olarak Türkiye, GCC ve Kazakistanda çalışmalarını sürdürmektedir.


2009 itibari ile DBsystems Samsung ile çalışmaya başlamış, GCC ve Turkiye merkezli olarak Samsung PABX ürünlerinin distribütörlük sorumluluğunu almışdır.

DB Systems 10 yıldır Türkiye‘nin önde gelen kuruluşlarına vermiş olduğu hizmetler neticesinde elde etmiş olduğu deneyimler ile firmanıza bir IT sisteminden de öte yenilikçi bir vizyon da katacaktır. Sektörünüz özelinde dünyada yaşanan trendlerin telekom IT bakış açısından incelenmesi ve size en uygun çözümün üretilmesi de DBSystems‘in işidir.

Teknoljinin çok hızlı geliştiği dünyada firmaların kendi işlerinin yanında IT dünyasını da izleyebilmeleri gün geçtikte zorlaşmakta, buna ilaveten bu konuda istihdam edilen ekiplerin maliyetleri bir IT firmasının maliyetine yaklaşmaktadır. DBSystems firmanıza bu konuda da hizmet vermektedir.

Siz şu an çalışırken biz "Teknoloji"yi izliyoruz. Sizin yerinize...